درباره ما

مرکز رشد دانشگاه امام صادق (علیه السلام)  که در سال 1391 تأسیس گردیده است، محملی برای حلّ مسائل انقلاب اسلامی است که فرآیندی از دغدغه مندی و ایده پردازی تا اصلاح (از فکر تا اثر) را در برمی‌گیرد و در خدمت آرمان مرجعیّت علمی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) است. مجموعه ای انسان محور که نسبت به مسائل ملّی، جهان اسلام، بین‌الملل و جهانی حسّاس است.

فروشگاه اینترنتی رُشدا https://rushda.ir به عنوان مجری و متولی عرضه محصولات و تولیدات مرکز رشد دانشگاه امام صادق (علیه السلام) در سال 1397 آغاز به فعالیت کرده است و تلاش دارد با بهره گیری از روش های جدید عرضه و فروش و با پشتیبانی مناسب، محصولاتِ تولیدی هسته ها، حلقه ها و اعضای مجموعه در قالب های مختلف از جمله کتاب، کتابچه، نشریه، گزارش، فایل های ویدئویی و صوتی و…را عرضه نماید.

ما در «فروشگاه اینترنتی رُشدا»  به دنبال فراهم کردن بستری هستیم تا علاقمندان به محصولات حوزه حل مسائل انقلاب اسلامی بتوانند خریدی ایده‌آل را تجربه کنند و برای تحقق این هدف تلاش کرده‌ایم تا همه عوامل موثر از جمله معرفی و طبقه‌بندی مناسب محصولات، ابزارهای فنی تسهیل‌کننده خرید اینترنتی، سیستم پردازش کالای کارآمد، امکان پرداخت آنلاین و ارسال با شیو‌ه‌های مطمئن و سریع را فراهم آوریم.

امیدواریم شما هم با بهره‌مندی از خدمات «فروشگاه اینترنتی رُشدا» ،‌ خریدِ ایده‌ال را بارها تجربه کنید.

مدیریت فروشگاه: حسن سعدآبادی

مدیر بازاریابی، فروش و تبلیغات: سید علیرضا محمدی