درباره ما

ضوابط و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

فروشگاه اینترنتی رُشدا

https://rushda.ir/

توافق نامه استفاده از خدمات و محصولات در rushda.ir

کاربر گرامی، لطفا مطالب زیر را جهت بهبود هرچه بیشتر دریافت خدمات از rushda.ir با دقت مطالعه فرمایید:

استفاده کاربران و مشتریان از پنل شخصی مستلزم شناسایی هویت ایشان توسط وب سایت است. بنابراین ثبت نام و ورود به وبسایت شرط لازم برای این کار است. ثبت نام و ورود شما به وب سایت متضمن آگاهی شما از تمامی قوانین و شرایط استفاده از سرویس ها و امکانات rushda.ir است. ثبت و پرداخت سفارش نیز به معنی آگاهی از، و پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط مربوطه است. در صورت تغییر در شرایط و قوانین از طریق همین صفحه به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین مطالب درج شده در این صفحه ملاک خواهند بود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های خدمات رسانی به مشتریان کاملا منطبق با قوانین حقوقی و مدنی مرتبط در کشور جمهوری اسلامی ایران است. از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان. کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با خود هستند.

حریم خصوصی کاربران و مشتریان

rushda.ir  برای حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود احترام قائل است و از آن حفاظت می کند. ما تمام فن آوری های ممکن و در دسترس را به خدمت گرفته ایم تا تعهد خود، به حفظ حریم خصوصی شما را اجرا کنیم. استفاده شما از rushda.ir متضمن رضایت شما از آن است و ما تمام تلاشِ خود را برای جلب رضایت شما و تضمین امنیت شما به کار خواهیم بست.

سفارشات و هزینه های جانبی

کلیه هزینه های ارسال و بسته بندی، بیمه و مالیات مربوط به هزینه ارسال سفارشات بر عهده rushda.ir  می باشد و تا اطلاع ثانوی، تمام سفارشات توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران به صورت رایگان به تمام نقاط کشور بسته بندی و ارسال می گردند.

پردازش و ارسال سفارشات

کلیه سفارشاتی که هرروز جاری ثبت، پرداخت و نهایی گردند، حداکثر تا یک روز کاری (منظور از روز کاری، روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته است)، تحویل اداره پست خواهد شد. بدیهی است از لحظه تحویل بسته به شرکت پست، rushda.ir  مسئولیت آن را برعهده آن شرکت می گذارد و هرگونه تأخیر و خسارت از طریق ایشان قابل بررسی است.  زمان تحویل سفارشات برای سفارشات تهران 1 الی 2 روزِ کاری و برای سفارش شهرستان ها 2 الی 3 روزِ کاری می باشد. برای سهولت و پشتیبانی مطلوب تر، مراحل تحویل بسته به پست و کدرهگیری بسته مذکور، به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. مشتریان می توانند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند. روزهای تعطیل جزء روزهای کاری محسوب نمی شوند و پاسخ گویی در آن روزها مقدور نخواهد بود. ملاک موجود بودن کالا در انبار، امکان سفارش آن در وب سایت است. با این وجود در صورت عدم موجودی کالا حتی پس از سفارش توسط مشتریان، rushda.ir  حق ملغی کردن سفارش مربوطه و استرداد وجه آن به مشتری را خواهد داشت. البته مشتری می تواند کالای مشابه دیگری را جایگزین نماید.rushda.ir مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف اخذ سفارش جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای rushda.ir محفوظ است. در صورتی که به دلیل نقص و یا اشتباه در ورود اطلاعات توسط کاربر (مانند آدرس پستی و …) خسارتی به مجموعه و یا خود شخص وارد شود، کلیه مسئولیت آن متوجه مشتری خواهد بود. (لطفا دقت فرمایید که اطلاعات و مشخصات خود را به درستی و به شکل کامل وارد نمایید.)

نقدها و نظرها

سایت rushda.ir  به کاربران این امکان را می دهد تا نظرات و دیدگاههای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند به شرطی که موارد زیر را رعایت کنند:

  1. شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
  2. جانب انصاف را داشته باشد.
  3. دربرگیرنده مطالبی ناظر توهین به اشخاص و اقوام و.. نباشد.
  4. دربرگیرنده مطالبی خلاف قوانین و مقررات جاری کشور نباشد.
  5. شامل بزرگنمایی و اغراق بیش از حد نباشد.
  6. تا حد امکان از ادبیات محاوره ای بهره گرفته نشود.

محتواها

تمامی مطالب، محتوا، تصاویر، لوگو، نام ها و عبارات اختصاصی، گرافیک ها، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، نقدها و بررسی ها و دیگر مطالب و محتوای تولید شده توسط rushda.ir  و همچنین حق استفاده و نشر آنها، منحصراً متعلق به rushda.ir   است. در صورت هرگونه استفاده بدون مجوز کتبی، rushda.ir   حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ میداند. کاربران مجاز به بهره برداری، کپی برداری و بازنشر هرگونه از اطلاعات اعم از لیستها، مشخصات فنی، قیمت، نظرات و نقدها، مصاحبه ها و اطلاعات کاربران دیگر به قصد بهره برداری تجاری بدون کسب مجوز کتبی مربوطه نیستند. بدیهی است استفاده از موارد مذکور در راستای ترویج غیرتجاری محصولات و محتواهای عرضه شده با ذکر منبع و مأخذ به شکل کامل و صحیح، مزید امتنان خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات ما، کاربران مسئول حفظ محرمانگی حساب و رمز عبور خود هستند و باید از افشای آن به نحوی که به منافع rushda.ir  آسیب وارد شود، نیستند.

راههای ارتباطی

تنها مرجع رسمی ارتباط با مشتریان وب سایت رسمی فروشگاه به نشانی https://rushda.ir است. ما غیر از کانالهای ارتباطی مشخص شده در وب سایت https://rushda.ir از هیچ طریق دیگری، هیچ نوع درخواستی را برای مشتریان خود ارسال نمی کنیم. هرگونه وبلاگ، وب سایت های فرعی، شناسه های برنامه های ارتباطی آنلاین، صفحات اجتماعی و شماره پیامک تنها در صورت معرفی شدن در پایگاه اینترنتی رسمی ما مورد تأیید هستند.  rushda.ir مسئولیتی در قبال کانال های تأیید نشده ارتباطی ندارد.

باتشکر